Profesjonalne Szkolenia
Profesjonalne szkolenia
Matematyka matura próbna 2010 zadania zamknięte
użytkownik
hasło
Opis szkolenia

Szkolenie przeznaczone jest dla przyszłych maturzystów, zdających maturę z matematyki na poziomie podstawowym. Obejmuje swoim zakresem przykładowe sposoby rozwiązania zadań zamkniętych oraz otwartych, jakie zostały zamieszczone w arkuszach maturalnych. Przedstawione zadania pochodzą z matury  próbnej z roku 2010 - zadania zamknięte.

Szkolenia Online Szkolenia online
Szkolenia
Uczeń / Maturzysta
Zamawiam Jeśli chcą mieć Państwo możliwość zadawania pytań Trenerowi do szkolenia za pośrednictwem formularza w Państwa panelu administracyjnym, prosimy zaznaczyć tą opcje.(Szkolenie on-line z kontaktem)
Szkolenia Uczeń / Maturzysta
Wideo: 3 | Czas: 55 min
Cena: 19,00 29,00 zł | Okres dostępu: 30 14 dni
Uczeń / Maturzysta

Dzięki zapoznaniu się z zaprezentowanym w szkoleniu materiałem,  zyskujesz swobodę w poruszaniu się po formularzu maturalnym z matematyki, na poziomie podstawowym. Dodatkowo powtarzalność zadań z poszczególnych działów matematyki pozwala na przyswojenie sobie części teorii niezbędnej do zaliczenia matury. Co więcej masz możliwość zapoznania się z przykładowymi sposobami rozwiązania poszczególnych zadań. Dzięki temu zyskujesz dodatkowy czas, tak cenny w klasie maturalnej.