Profesjonalne Szkolenia
Profesjonalne szkolenia
Matematyka matura próbna 2010 zadania zamknięte
użytkownik
hasło
Opis szkolenia

Szkolenie przeznaczone jest dla przyszłych maturzystów, zdających maturę z matematyki na poziomie podstawowym. Obejmuje swoim zakresem przykładowe sposoby rozwiązania zadań zamkniętych oraz otwartych, jakie zostały zamieszczone w arkuszach maturalnych. Przedstawione zadania pochodzą z matury  próbnej z roku 2010 - zadania zamknięte.

Szkolenia Online Szkolenia online
Szkolenia
Uczeń / Maturzysta
Zamawiam Jeśli chcą mieć Państwo możliwość zadawania pytań Trenerowi do szkolenia za pośrednictwem formularza w Państwa panelu administracyjnym, prosimy zaznaczyć tą opcje.(Szkolenie on-line z kontaktem)
Szkolenia Uczeń / Maturzysta
Wideo: 3 | Czas: 55 min
Cena: 19,00 29,00 zł | Okres dostępu: 30 14 dni
Uczeń / Maturzysta

Moduł 1: obejmuje wprowadzenie do szkolenia oraz omówienie formularza maturalnego, a także wskazówki na co zwracać uwagę przy pisaniu matury z matematyki, na poziomie podstawowym.

Moduł 2: zaprezentowane w nim zostały zadania zamknięte z próbnej matury z matematyki na poziomie podstawowym z listopada 2010 roku. Obejmuje swoim zakresem 25 zadań zamkniętych z przykładowymi sposobami ich rozwiązania. Przy części zadań została zamieszczona teoria niezbędna do rozwiązania danego zadania. Wszystkie zadania opatrzone są 4 odpowiedziami, zgodnie z formularzem maturalnym. W każdym zadaniu, po jego rozliczeniu, jest wskazana poprawna odpowiedź.